Neden Jigolo Olunur? Bu sorunun cevabı oldukça çeşitli ve detaylıdır. Jigolo Olmak İsteyen Erkekler, bazen maddiyat, bazende zevk için Jigolo Olmak İstiyorlar. Maddi açıdan dar boğazda olan, sıkıntı yaşayan çoğu insan, Jigolo Sitemizin Bünyesine Katıldıktan sonra, maddi olarak oldukça feraha kavuştukları bilinmektedir. Aylık 5.000 ve 10.000 TL civarı bir kazanca tekabül etmektedir. Düşünsenize hem keyfinizi sürüp, hemde oldukça yüksek meblağlar kazanacaksınız. Bu konuda aklınıza takılan ve bilmek istediğiniz her şeyi, site yetkilisini arayarak detaylı bilgi alabilirsiniz.

Jigololuk yaparak kısa sürede arabasını, evini alan bir çok Jigolo var. Markalı kıyafetler giymeyi, lüks restaurantlarda keyifli akşam yemekleri yemeyi, güzel ve konforlu bir evde yaşamayı isteyen bir çok erkek Jigololuk yaparak bu arzularına kavuşabilir. Neden Jigolo Olmak İstiyorum sorusunun cevabını kendi içinizde verdiğiniz zaman herşey kendiliğinden oluşacaktır merak etmeyin. Bir taşla iki kuş vurmak tam da Jigololuk için söylenmiş bi sözdür bence.

Jigolo Nasıl Olunur? Şimdi de bu konuya biraz açıklık getirelim. Jigololuk yapmak için kendi çevrenizi kullanabileceğiniz gibi, Jigolo Siteleri’nden de yardım alabilirsiniz. Yapacağınız üyelikle Jigolo Kataloğunuz sitemizde yayınlanır ve tanıtımlarınız yapılır. Bayanlar sitemizde sörf yaparken dikkat çekici Jigoloları inceleyerek kendilerine Partner bulurlar. Aklınızdaki Neden Jigolo Olunur sorusuna yukarıda açıklık getirmiştik. Genellikle lüks yaşamak isteyen erkeklerin tercihidir Jigololuk.

Herkesin kendine göre bir hedefi var. Farklı sebeplerden Jigololuk yapmak isteyenlerde olabilir. Maddi sıkıntılar içerisinde yaşayanların tercihi olmasına karşın, ulaşmak istediği noktaya bir an önce gelebilmek için Jigolo olanları da göz ardı etmemek lazım. Birkaç sene içerisinde evimi arabamı alayım, kendime de beni geçindirebilecek kadar bir işyeri açayım düşüncesiyle Jigolo olan bir çok erkeğin hedefine ulaştığı kesindir. Ömür boyu Jigololuk yaparak hayatını sürdürmeyi planlayan çok fazla Jigolo Adayı olduğunu sanmıyoruz. Hedef sonuç ilişkisi önemli.

İlk başlangıçta yaşam standardı çıtanızı yükseltmek adına Jigololuk yapmak istemiş olabilirsiniz. Zaman içerisinde istediğinize ulaştığınızı gördüğünüzde hedefinizi yükseltebilirsiniz. Daha lüks bir araba almak, daha iyi bir eve sahip olmak veya ticaret hayatına atılmak için bir süre daha Jigololuk yapmaya devam eden bir çok Jigolo var. Neden Jigolo Olunur sorusunun cevabı herkeste farklı farklıdır. Sizin için önemli olan kendi bulduğunuz cevaptır. Performansınız yerinde olduğu sürece Jigololuk yapmaya devam etmek sizin elinizdedir.

Herhangi bir maddi kazanç hedeflemeden Jigololuk yapanlar da var tabi. Cinselliğe aşırı düşkün, Olgun Kadınlardan hoşlanan ve cinsel deneyimlerini geliştirmek isteyenler de Jigololuk yapabiliyorlar. Jigolo Arayanlar da ücret talep etmeyen Jigololar’ı pahalı hediyelerle ödüllendiriyorlar bu durumda. Alan memnun, veren memnun tabiri tam da bu tip durumlar için kullanılmış bir sözdür. Her iki taraf da birbirlerine istediklerini verdikleri sürece mutluluk da kalıcı olacaktır mutlaka.

Jigolo kelimesi bazı insanların gözünde çok yanlış bir kavram olduğu gibi, birde yanlış bakış açısı yaratır. Mesela çoğu insan Jigoloların sadece sporcu ve kaslı olduklarını sanıyor. Ama böyle bir şey kesinlikle yok. Nasıl ki insanlar farklı bir ayakkabı modelinin değişik renkleri hoşuna gidiyorsa, her Jigolo Arayan Bayanında farklı kişilerin dikkatini çekeceğine emin olmalısınız.  Bu yüzden sakın aklınıza Ben Jigolo Olamam diye bir şey getirmeyin. Herkesin Jigolo olabileceğine emin olun. Kendinize ve performansınıza güveniyorsanız zaman kaybetmeyin. Kendine güvenen herkes Jigolo olabilir.

 

neden jigolo olunur