Jigolo ve Jigolo arayanlar İnternet adreslerini Jigolo Ajansı olarak kullanmaktadır. Jigolo isteyen kişiler ve Jigolo adayları için oluşturulan bu İlan sitelerini kötü maksatlı kişilerde ne yazık ki kullanmaktadır. Jigolo ilanı sahibi iseniz sizi arayıp iş yönlendirmesi yapacağını söyleyerek sizlerden ücret talebinde bulunan kişilere katiyen güvenmeyiniz. Jigolo İlan sitelerinin çalışma şeklini sizlere açıklamak gerekir ise; Kişisel özellikleriniz ve iletişim adresleriniz yada tercih ederseniz gsm numaranız ve fotoğrafınız alınır. Verdiğiniz bilgiler doğrultusunda sizlere Jigolo İlan oluşturulur. Jigolo isteyenler sizinle bizzat iletişim kurar. Jigolo ajanslarında kesinlikle kimse sizi her hangi bir Jigolo arayana yönlendirmez. Unutmayın ki Jigololuğun temel kuralı gizliliktir. Sevgilerle..

Jigolo Ajansı adı altında sizi arayarak ücretsiz üyelik yaptıklarını söyleyip sizi sitelerine üye yapmak isterler. Ücretsiz üyelik konusunda söyledikleri doğrudur. Fakat asıl bundan sonrasına dikkat etmek gerekir. Siz siteye ücretsiz olarak üye olduğunuzu düşünürsünüz. İkinci aramalarında müşteriniz hazır, sizi hemen müşteriye yönlendireceğiz fakat belli bir miktar teminat yatırmanız gerekiyor aksi taktirde müşteriye gidemezsiniz derler. Alacağınız ücret konusunda da maksimum rakamları söylerler. Siz yüksek bir ücret kazanacağınızı düşünerek söyledikleri teminatı yatırırsınız fakat bir daha sizi aradıkları telefonlara ulaşamazsınız. İşte bu tür söylemlerle sizi arayan ve Jigolo Ajansı’yız diyenlere itimat etmemelisiniz.

Prosedür olarak Jigolo Siteleri’nin işlevi sadece verdiğiniz Jigololuk ilanlarını yayınlamaktan ibarettir. Bu tanıtımınızın ve reklamınızın en iyi şekilde yapılabilmesi için gerekli bir prosedürdür. Jigolo Arayanlar için de aynı şey söz konusudur. Maalesef, bana bir Jigolo yönlendirin veya beni bir Jigolo ile tanıştırın diye bizi arayanlara bu anlamda yardımcı olamıyoruz. Türkiye’de Jigolo Ajansı olarak hizmet veren bir yer yoktur. Ancak Jigolo Sitesi olarak reklam ve ilan yayınlamak durumunda olan yerler vardır. İkisi arasındaki farkı anlatabildiğimizi umarız. Jigolo İle İlgili farklı farklı site üzerinde bilgi verilmektedir. En kaliteli bir şekilde sizlere yardımcı olmak için buradayız. Parter Arayan Bayanlar tatilde eşlik edebilecek erkeği arıyor. Ayrıca Kavalyelik haricinde geceleri müthiş dakikalar geçirme imkanına sahipsiniz. Ayrıca erkek arkadaşını kıskandırmak için Jigolo Sevgili bile yapan var. Konuşması düzgün ve kendine güvenen erkeklerin Jigolo Olmak için ne bekliyor. Diğer özellikleri kazanmak için görüşmelerde deneyim kazanmanız yeterli olacaktır.

 

jigolo ajansi