Jigolo olmak için Gerekenlerin sizlere en iyi şekilde anlatılacağı Jigolo İlan sitesini inceliyorsunuz. Jigolo olmak için görsellik ve genel kültür çok önemli, Olgun Bayanlar atletik vücutlu ve kibar erkeklere ilgi gösterip onlarla zaman geçirmekten keyif alırlar. Bu sebeple Jigolo olmak için ne gerekli iyice enine boyuna araştırın bizden de bu konuda bilgi alabilirsiniz. İletişime geçmeniz yeterli olacaktır.

Biz yine de ön bilgi olarak buradan size anlatmaya çalışalım. Jigololuğa adaysanız Jigolo Olmak İçin Gerekenler konusunda doğru bilgi sahibi olmanız gerektiğini düşünüyoruz. Fiziken ve ruhen bu işe hazır olup olmadığınız öncelikli düşünmeniz gereken şey olmalı. Fiziksel olarak kendinizi yeterli buluyor olabilirsiniz, fakat bunun bir de maneviyat kısmı var tabi ki. Para karşılığında Jigolo İsteyen Kadınlar’a hizmet vereceğinizi düşünmek psikolojinizi bozmamalı. Aksine herşeyin karşılıklı olduğunu düşünüp, Bayanları mutlu etmenin karşılığında para kazanmanın çok doğal olduğunu düşünmelisiniz.

Jigolo Olmak İçin Gerekenler listesinin başında fiziksel görüntünüz var demiştik. Şimdiye kadar sizin için vücut hatlarınızın fit olması ya da olmaması önem taşımamış olabilir. Ama Jigolo Olmak istiyorsanız bunu artık dikkate almalısınız. Önce göze sonra ruha hitap etmek gerektiğini unutmayın. İllaki çok para harcayarak spor salonlarına gitmeniz gerekmiyor. Sporu yaşam biçimi haline getirip yürüyüş yapabilir veya hafif adımlarla koşabilirsiniz. Karın ve kol kaslarınızı geliştirecek hareketlere ağırlık vermeniz doğru olur. Çünkü Jigolo İsteyenler vücudunuzda ilk önce bunlara dikkat edecektir.

Size nasıl davranılmasını istiyorsanız, sizde karşınızdakine o şekilde davranmalısınız. Benden isteneni yapar, ücretimi alır, kapıyı çeker giderim düşüncesinin baştan sona yanlış olduğunu aklınızdan çıkarmayın. Jigololuk yaptığınız kadına, ona hizmet verirken sizin de keyif aldığınızı ve ondan hoşlandığınızı yansıtmalısınız. Bunu hisseden Olgun ve Zengin Bayanlar müdaviminiz olacaktır. Her ihtiyacı olduklarında başka bir Jigolo aramak yerine sizi tercih etmeleri sizin de hoşunuza gitmez miydi?

 

 

jigolo olmak icin gerekenler