Jigolo ve Jigololuk eksiksiz bilgilendirileceğiniz Türkiye’deki en eski Jigolo İlan sitesini inceliyorsunuz. Avrupa’da Jigolo arayanlar bu ihtiyaçlarını Bar ve çeşitli oteller vasıtası ile giderebiliyor, Türkiye’de Jigolo arayan kişiler internet sitelerinden beğendiği Jigolo ile birebir temas kurup jigolo çağırabiliyor. Sizlerde Jigololuk bana göre, bende Jigolo olmak istiyorum diyorsanız belirli özellikleriniz olmanız gerekmektedir. Jigolo isteyenlerin seçici kişilerden oluştuğunu unutmadan onlara hitap edebileceğiniz fonksiyonlara sahip iseniz Jigololuğu deneyin. Bakım ve Kültür seviyem üst düzeyde Jigolo arayanları mutlu ederim diyor iseniz, Jigolo olmak için bizimle iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.

Jigolo Olmak bir takım özellikler ister. Bir kere herşeyden önce bakımlı ve dış görünüşüne önem veren biri olmak lazım. Aynı zamanda tabi ki genel kültür konusunda da yeterli olmak gerekir. Sır tutmayı bilen, yaşananları kendi içinde saklayabilecek bir Jigolo her zaman tercih edilenler arasındadır. Unutmayın, Jigolo Olmak ayrıcalık ister. Aranan ve özlenen bir Jigolo Olmak İstiyorum diyorsanız kendinizi sürekli güncellemeniz gerekir. Bundan sonrası inanın çok kolay.

Evet Jigolo adayları, Jigolo Olmak istiyorsunuz ve kesin kararlısınız. Peki bunun için şimdiye kadar ne yaptınız? Araştırmak ve doğru Jigolo Sitesini bulmak sizin işiniz. Bulabileceğiniz en iyi ve gerçek Jigolo Sitesi jigolomy.com’a ulaştığınızda, biz size gereken herşeyi baştan sona anlatıp kararınızın doğru olduğunu size kanıtlayabiliriz. Sektörde  Jigolo Sitesi olarak boy gösteren bir çok site var. Fakat bunların hangisinin gerçek hangisinin yalan dolan olduğunu bilemezsiniz. Bizi aradığınızda Müşteri Temsilcilerimiz tüm bu konularda sizi aydınlatacak ve kararınızı pekiştirecektir. Harekete geçme zamanınız gelmedi mi hala?

Diyelim ki artık adım atma zamanınız geldiğine karar verdiniz. Jigolo Olmak ve her gün farklı bir Bayan ile birlikte olmak istiyorsunuz. Biz en iyi Jigolo Sitesi jigolomy.com olarak yanınızdayız. Üyelik Kaydı’nızı yaptırdığınız zaman işlerin ne kadar kolay yürüdüğünü siz de göreceksiniz. Elit ve Zengin Bayanlar da Jigolo istedikleri zaman sitemizden yardım alıyorlar. Yayınlanan Jigolo Kataloğunuzdan size ulaşıp kendilerine Jigololuk yapmanızı isteyeceklerdir. Yeter ki siz, ben Bayanları memnun edebilirim deyin.

Jigolo Arayan Bayanlar sizleri aradıklarında öncelikle katalogda gördüğü resmin size ait olup olmadığını soracaktır. Eğer farklı bir model resmi kullanmışsanız sizden orijinal fotoğraflarınızı isterler. Profilinizde yer alan yaşınız boyunuz ve kilonuz gibi bilgilerin de doğru olup olmadığını sorgulayacaklardır mutlaka. Size tavsiyemiz kendinize ait resimlerinizi Jigolo İsteyen Bayanlar’a ulaştırmanızdır. Mümkün olduğu kadar da doğru bilgiler yayınlatıp Partner Arayanlar’ı yanıltmamak gerek tabi ki. Bunlar sizin dürüstlüğünüzden ve samimiyetinizden etkilenip tekrar tekrar sizinle beraber olmak isteyebilecekleri ayrıntılardır. Her işde olduğu gibi Jigololukta da doğruluk ve dürüstlük kazanç kaynağıdır.

Hele bir de Popüler bir Jigolo iseniz deymeyin keyfinize. Elit ve Zengin Bayanlar’ın sürekli sizi arayarak onlara Jigololuk yapmanızı istemeleri sizin için gurur kaynağı olacaktır. Bayanları mutlu etmek aslında çok kolaydır. Sadece bunun püf noktasını ve yollarını bilmek gerekir. Girdiğiniz ortamlarda karizmanız ve yakışıklılığınızla göz doldurduğunuz gibi, sohbet ederken de akıcı konuşmanız ve muhabbetinizin lezzetli olması önemlidir. Birde gecenizi yüksek performansla tamamlamışsanız işte o zaman popüler bir Jigolo olarak anılmamanız için hiç bir sebep kalmamış demektir.

Jigololuk yaparken dikkat etmeniz gereken en önemli hususlardan biri de Jigolo Arayan Bayanlara bu işi sadece para kazanmak için yapmadığınızı hissettirmek olmalıdır. Amacınızın kazanç elde etmekten önce karşınızdakini mutlu etmek olduğunu hissettirmelisiniz. Bu şekilde olunca Jigololuk yaptığınız Bayan da sizi maddi olarak memnun etmeyi düşünecektir. Onlara sanki dünyadaki tek kadın oymuş gibi davranın. Güzelliği ve çekiciliği ile gözünüz sadece onu görüyormuş hissini vermeye çalışın. Onurlandırın, gururlandırın. Göreceksiniz ki her iki taraf da bu şekilde istediğine daha kolay ulaşacaktır.

Jigolo Arayanlar, sadece Bayanlardan ibaret değildir demiştik hatırlarsanız. Seçenekler arasında Pasifler ve Evli Çiftler de var tabi ki. Evlilikleri boyunca tekdüze ve keyifsiz cinsellik yaşamış, artık bunu değiştirme zamanı geldiğine kadar vermiş Evli Çiftler hayatlarına Jigololar alırlar. Hem kafalarındaki fantezileri gerçeğe dönüştürmek hem de cinsel hayatlarını renklendirmek adına Partner olarak sizi isteyebilirler. Kimbilir belki sizin de Evli Çiftler ile ilgili fantezileriniz vardır.

Jigolo Olmak İsteyen Olgun Erkekler bu konuda biraz daha çekimser davranıyorlar. Genel olarak yerleşmiş bir düşünce var çünkü. Herkes Jigololar’ın genç ve atletik yapılı olması gerektiğini düşünüyor. Hayır, bu kesinlikle doğru bir düşünce değil. Birçok Jigolo Arayan, memnuniyetin tecrübeden geçtiğini düşünür aslında. Yılların birikimiyle Olgun Jigolo’nun kendilerini mutlu edebileceğini bilirler. Yaşınızın bir önemi yok. Performansınıza ve yatak tecrübenize inanıyorsanız hedefinize ulaşmak için bizden yardım alabilirsiniz. İletişime geçmeniz kararınızı netleştirmeniz için yeterli olacaktır.

Evet sevgili Jigololar özlemle beklediğiniz yaz mevsimi geldi çattı. Tatil için Jigolo Arayan Bayanlar kolları sıvamaya başladılar. Jigolo Siteleri’ne girerek sizleri yaz boyunca yazlıklarında misafir olmanız için her an arayabilirler. Veya yurtiçi yurtdışı kısa süreli tatil programlarına dahil etmek isteyebilirler. Sizlerde bu arada yaza hazırlık için birşeyler yapmış olmalısınız mutlaka. En azından fit vücutlu bir Jigolo Olmak için spor salonlarının kapılarını aşındırdığınızı düşünmek isteriz.

Her sektörde olduğu gibi Jigololuk aleminde de modayı takip etmek gerekiyor. Şu sıralar bir Jigolo Sevgili modası aldı başını gidiyor. Artık Jigolo Arayan Zengin Bayanlar saatlik veya gecelik Jigolo arayışlarına son vermek üzereler. Hemen hemen hepsi kendisine bir Jigolo Sevgili yapmak peşinde. Önce tanışıp bir iki kez hizmet alıyorlar, sonra kafalarına en yatkın Jigolo’ya uzun süreli sevgili olmayı teklif ediyorlar. Tabi yine bu hizmet için de Jigololar’a belli bir ücret ödüyorlar. Bunu bir alışveriş gibi görürsek, alan da veren de memnun tabirini kullanmak hiç de yersiz olmaz.

Artık zevki harbisinden yaşatabilecek birileriyle takılmak istemez misiniz? Tek başınıza ve acemi kişiler ile vakit geçirmekten sıkılmadınız mı? Hala eski zihniyeti değiştirmemiş kişiler ile beraber olmak zor geliyor olmalı. Deneyimli Jigololar bayanların sevgilileri olmak için can atıyorlar. Zevkten çıldırtacak ve farklı heyecanlar yaşatabilecek erkekleri boş bırakmayın hanımlar. Sportif ve sempatik erkekler Partnerlik yaparak hanımların heyecanlı hayatlarını ikiye katlayarak daha güzel hale getirmek için uğraşıyor.